Informacja o plikach cookie

Zamknij [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji

  Strona główna  
Strona główna
Ogłoszenie
Ogłoszenie
Temat: Organizacja zajęć – Komunikat – AKTUALIZACJA
Ogłoszenie dla: Europejska Uczelnia Informatyczno - Ekonomiczna
Data publikacji: 2020-03-25
Data ważności: 2020-04-14
Treść:
        Szanowni Państwo!

Aktualnie wszystkie zajęcia dydaktyczne w Europejskiej Uczelni Informatyczno-Ekonomicznej w Warszawie do odwołania odbywają się ON LINE przy wykorzystaniu platformy e-learningowej Moodle i oprogramowania Skype dla firm – należy liczyć się z tym, że trochę to potrwa.
Semestr zimowy – terminy zaliczeń i egzaminów – został przesunięty do końca czerwca br.
Semestr letni – skończy się w terminie (do końca września br.) – wszyscy studenci, którzy uzyskają zaliczenia i zdadzą egzaminy, będą kontynuować studia na następnym semestrze.

Zajęcia przez Internet są prowadzone zgodnie z planem umieszczonym w Wirtualnym Dziekanacie przy wykorzystaniu oprogramowania Skype dla firm. Wszyscy studenci i pracownicy mają dostęp do tego oprogramowania poprzez stronę Microsoft: https://www.office.com/, gdzie należy się zalogować.

Dodatkowe informacje dotyczące korzystania z programu dostępne są na stronie https://support.office.com/pl-pl/article/rozpoczynanie-korzystania-z-programu-skype-dla-firm-w-celu-obs%C5%82ugi-wiadomo%C5%9Bci-b%C5%82yskawicznych-i-spotka%C5%84-online-cc05afa6-1894-4a82-9dd9-6222061f50fd 

Studenci będą mogli dołączyć do organizowanych zajęć on-line, klikając w udostępniony przez wykładowcę link za pomocą aplikacji Skype dla firm, którą można pobrać ze strony Microsoft, lub za pomocą aplikacji „Skype for business web app”, która jest uruchamiana za pomocą przeglądarki internetowej. Dodatkowe materiały dotyczące uczestnictwa w spotkaniach dostępne są na stronie internetowej: https://support.office.com/pl-pl/article/do%C5%82%C4%85czanie-do-spotkania-programu-skype-dla-firm-3862be6d-758a-4064-a016-67c0febf3cd5 

Wykładowcy umieszczają materiały do zajęć również na platformie e-learningowej Moodle.

Konsultacje i seminaria odbywają się za pośrednictwem Skype dla firm.

Administracja Uczelni pracuje, ale prosimy o ograniczenie osobistych wizyt do absolutnie niezbędnego minimum. Korespondencję do Uczelni mogą Państwo przekazać w formie elektronicznej poprzez przesłanie na skrzynki: uczelnia@eu.edu.pl, dziekanat@ewsie.edu.pl, rektorat@eu.edu.pl, kwestura@eu.edu.pl w zależności od sprawy, której dotyczy.

W wyjątkowych sytuacjach korespondencję papierową można nadać pocztą. Zaznaczamy jednak, że przesyłki zostaną umieszczone w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu i poddane 48-godzinnej kwarantannie.

UWAGA!
Prosimy o sprawdzenie w piątek po południu aktualnego planu zajęć na najbliższy weekend.

      
Autor: Uczelnia
Wirtualny Dziekanat v. 4.3.0 b14 Copyright (c) 2019 APR System