Informacja o plikach cookie

Zamknij [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji

  Strona główna  
Strona główna
Ogłoszenie
Ogłoszenie
Temat: Organizacja zajęć - Komunikat
Ogłoszenie dla: Europejska Uczelnia Informatyczno - Ekonomiczna
Data publikacji: 2020-03-19
Data ważności: 2020-04-02
Treść:
        Szanowni Państwo, Studenci, Wykładowcy!

Decyzją JM Pana Rektora z dniem 21 marca zostaną wznowione wszystkie zajęcia dydaktyczne na Europejskiej Uczelni Informatyczno-Ekonomicznej w Warszawie, przy czym będą one prowadzone przez Internet zgodnie z planem umieszczonym w Wirtualnym Dziekanacie przy wykorzystaniu oprogramowania Skype dla firm. Wszyscy studenci i pracownicy mają dostęp do tego oprogramowania poprzez stronę Microsoft https://www.office.com/ gdzie należy się zalogować postępując zgodnie z załączoną instrukcją do niniejszej wiadomości.
Instrukcja korzystania z oprogramowania Skype dla firm przez wykładowców również została załączona. Dodatkowe informacje dotyczące korzystania z programu dostępne są na stronie https://support.office.com/pl-pl/article/rozpoczynanie-korzystania-z-programu-skype-dla-firm-w-celu-obs%C5%82ugi-wiadomo%C5%9Bci-b%C5%82yskawicznych-i-spotka%C5%84-online-cc05afa6-1894-4a82-9dd9-6222061f50fd 

Studenci będą mogli dołączyć do organizowanych zajęć On-line klikając w udostępniony przez wykładowcę link za pomocą aplikacji Skype dla firm, którą można pobrać ze strony Microsoft, lub za pomocą aplikacji "Skype for business web app", która uruchamiana jest za pomocą przeglądarki Internetowej. Dodatkowe materiały dotyczące uczestnictwa w spotkaniach dostępne są na stronie Internetowej https://support.office.com/pl-pl/article/do%C5%82%C4%85czanie-do-spotkania-programu-skype-dla-firm-3862be6d-758a-4064-a016-67c0febf3cd5 

Wykładowcy będą umieszczać materiały do zajęć również na platformie e-learningowej Moodle.

Konsultacje i seminaria będą odbywały się też za pośrednictwem Skype dla firm .

Administracja uczelni pracuje, ale prosimy o ograniczenie osobistych wizyt na uczelni do absolutnie niezbędnego minimum. Korespondencję do uczelni mogą Państwo przekazać w formie elektronicznej poprzez przesłanie na skrzynki uczelnia@eu.edu.pl, dziekanat@ewsie.edu.pl, rektorat@eu.edu.pl, kwestura@eu.edu.plw zależności od sprawy, której dotyczy.

W wyjątkowych sytuacjach korespondencję papierową można nadać pocztą. Zaznaczamy jednak, że przesyłki zostaną umieszczone w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu i poddane 48-godzinnej kwarantannie.

      
Autor: Uczelnia
Instrukcja pierwszego logowania do portalu O365.pdf
Skype for Business jako narzędzie wsparcia w procesie nauczania zdalnego.pdf
Wirtualny Dziekanat v. 4.3.0 b14 Copyright (c) 2019 APR System